Endermologia – bezinwazyjna likwidacja cellulitu

Cellulit to w dzisiejszych czasach zmora nie jednej kobiety. O jego pojawienie się łatwo, gdyż wywoływać go mogą tak prozaiczne przyczyny jak niewłaściwe nawyki żywieniowe, siedzący tryb życia czy noszenie, na co dzień zbyt ciasnych ubrań. Natomiast doprowadzenie do zniknięcia niechcianej „skórki pomarańczowej” wiąże się z reguły z nie lada nakładem czasu i środków finansowych przeznaczanych na kuracje wyszczuplające czy kremy antycellulitowe. Dzięki nim po pewnym czasie można zauważyć dość widoczną poprawę kondycji skóry, ale czy po miesiącach wyrzeczeń i zużytych opakowaniach kremu „dość widoczna poprawa” jest satysfakcjonującym rozwiązaniem?

Dla tych z was, które odpowiedziały „nie” idealnym rozwiązaniem będzie endermologia, którą może wykonać kosmetyczka Warszawa. Metoda ta polega na wykorzystaniu próżni symulującej nacisk podobny do tego, jaki wykonywałby na naszym ciele masażysta. Z tą różnicą, że zamiast ludzkich dłoni i palców ruch ten wykonują dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone wewnątrz głowicy. Rolki te poruszają się ruchem obrotowym zarówno wokół własnej osi, jak i względem siebie, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie intensywniejszych efektów masażu. Powstały w trakcie tego zabiegu poziom podciśnienia może być regulowany pod potrzeby i czułość skóry pacjentki, więc nie może być tu mowy o jakimkolwiek dyskomforcie czy bolesności.

Endermologia to skuteczna i bezinwazyjna metoda walki z cellulitem oferowana przez warszawskie salony kosmetyczne (swiaturody.com/warszawa,kosmetyczka,9.html). Co więcej, zastosowanie tego zabiegu wpływa na rozluźnienie napięcia mięśniowego oraz spłycenie występujących na skórze blizn i rozstępów. Zabieg endermologii pełni również funkcję masażu limfatycznego, dzięki czemu umożliwia on usunięcie z organizmu toksyn. Odgrywa on także sporą rolę w ujędrnianiu skóry i modelowaniu sylwetki poprzez intensywne oddziaływanie na wybraną partię ciała. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu i stają się one wyraźniejsze wraz ze wzrostem ilości przeprowadzonych zabiegów, na które zdecyduje się klientka. Dla uzyskania najlepszych efektów wskazane jest poddanie się serii około dziesięciu, 30-40 minutowych terapii w częstotliwości jeden zabieg tygodniowo. Jedynie pierwsze dwa lub trzy zabiegi można wykonać częściej by pobudzić organizm do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *